/
Descriere
Filtru de ulei hidrostatic John Deere AM102723 HIDRAULIC/WH 9004
Filtru hidraulic (insurubat, rotative) se potrivește: BOBCAT; CATERPILLAR se potrivește: BOBCAT S; GEHL SL; JOHN DEERE 3000, 4000, 500, 700, 7000, 800, 900; MUSTANG 2000 3TN66E-V3307-DI-TE3
| Tip filtru | insurubat |
| Dimensiune filet | 1 3/8 inch |
| Numar spire per inch | 12UN |
| Inaltime | 113.54 mm |
| Diametru exterior | 97.0 mm |
| Diametru interior | 70.0 mm/ 63.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 63.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 70.0 mm |
| Material | sintetic |
| Offer | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Filtru de ulei hidrostatic John Deere AM102723 HIDRAULIC/WH 9004
350,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
Filtru de ulei hidrostatic John Deere AM102723 HIDRAULIC/WH 9004
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
Filtru de ulei hidrostatic John Deere AM102723 HIDRAULIC/WH 9004
Filtru hidraulic (insurubat, rotative) se potrivește: BOBCAT; CATERPILLAR se potrivește: BOBCAT S; GEHL SL; JOHN DEERE 3000, 4000, 500, 700, 7000, 800, 900; MUSTANG 2000 3TN66E-V3307-DI-TE3
| Tip filtru | insurubat |
| Dimensiune filet | 1 3/8 inch |
| Numar spire per inch | 12UN |
| Inaltime | 113.54 mm |
| Diametru exterior | 97.0 mm |
| Diametru interior | 70.0 mm/ 63.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 63.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 70.0 mm |
| Material | sintetic |
| Offer | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat