/
Descriere
Filtru aer ((en) external) se potrivește: AG CHEM XX3 / XXX3, XX4 / XXX4; CLAAS ARES; JOHN DEERE 200, 300, 400, 4000, 500, 600, 6000, 700, 7000, 8000, 9000, TC; RENAULT ARES 6068T-6081T
John Deere 4710, 7460, 7610, 7710, 7600, 7700, 7800, 7610, 7710, 7810, 7710, 7810
| Lungime | 384.81 mm |
| Inaltime | 384.7 mm |
| Diametru exterior | 237.0 mm |
| Diametru interior | 130.81 mm |
| Tip filtru | external |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 1,97kg |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Filtru Aer Motor RE65880 JD C 24752 MANN
570,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
Filtru Aer Motor RE65880 JD C 24752 MANN
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
Filtru aer ((en) external) se potrivește: AG CHEM XX3 / XXX3, XX4 / XXX4; CLAAS ARES; JOHN DEERE 200, 300, 400, 4000, 500, 600, 6000, 700, 7000, 8000, 9000, TC; RENAULT ARES 6068T-6081T
John Deere 4710, 7460, 7610, 7710, 7600, 7700, 7800, 7610, 7710, 7810, 7710, 7810
| Lungime | 384.81 mm |
| Inaltime | 384.7 mm |
| Diametru exterior | 237.0 mm |
| Diametru interior | 130.81 mm |
| Tip filtru | external |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 1,97kg |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat