/
Descriere
FILTRU AER MANN CU3939/DONALDSON P956136CU 3939
Filtru, aer habitaclu

Descriere tehnica
Filtru habitaclu se potrivește: JOHN DEERE 5000, 6000 01.92-
Detalii produs | |
|---|---|
| Tip filtru | polen |
| Lungime | 390.0 mm |
| Latime | 125.0 mm |
| Inaltime | 30.0 mm |
| Forma | dreptunghiular |
| Greutate | 0,18kg |
| Cod Inter Cars | D0674A |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU AER MANN CU3939/DONALDSON P956136
130,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU AER MANN CU3939/DONALDSON P956136
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
FILTRU AER MANN CU3939/DONALDSON P956136CU 3939
Filtru, aer habitaclu

Descriere tehnica
Filtru habitaclu se potrivește: JOHN DEERE 5000, 6000 01.92-
Detalii produs | |
|---|---|
| Tip filtru | polen |
| Lungime | 390.0 mm |
| Latime | 125.0 mm |
| Inaltime | 30.0 mm |
| Forma | dreptunghiular |
| Greutate | 0,18kg |
| Cod Inter Cars | D0674A |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat