/
Descriere
AL65051-JD
Filtru aer
OE JOHN DEERE
Descriere tehnica
Air filter fits: JOHN DEERE fits: JOHN DEERE 1350, 1550, 1750, 1850, 1850F, 1850N, 1850V, 1950, 1950F, 1950N, 2155, 2250, 2450, 2650
| Lungime | 305.0 mm |
| Lungime 2 | 320.0 mm |
| Inaltime | 320.0 mm |
| Inaltime 2 | 305.0 mm |
| Diametru exterior | 133.0 mm |
| Diametru interior | 82.0 mm |
| diametru interior 3 | 17.0 mm |
| Tip filtru | external |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 0,90kg |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU AER JD AL65051-JD
240,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU AER JD AL65051-JD
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
AL65051-JD
Filtru aer
OE JOHN DEERE
Descriere tehnica
Air filter fits: JOHN DEERE fits: JOHN DEERE 1350, 1550, 1750, 1850, 1850F, 1850N, 1850V, 1950, 1950F, 1950N, 2155, 2250, 2450, 2650
| Lungime | 305.0 mm |
| Lungime 2 | 320.0 mm |
| Inaltime | 320.0 mm |
| Inaltime 2 | 305.0 mm |
| Diametru exterior | 133.0 mm |
| Diametru interior | 82.0 mm |
| diametru interior 3 | 17.0 mm |
| Tip filtru | external |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 0,90kg |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat