/
Descriere
FILTRU AER MANN CF30100/Filtru aer DONALDSON P606121scriere tehnica
Filtru aer se potrivește: ARMATRAC 1000; CLAAS ARION; DEUTZ FAHR 5000, AGROTRON, AGROTRON K, AGROTRON L; JOHN DEERE 5000, 6000, 7000; LAMBORGHINI NITRO 1104D-44TA-TCD3.6L04TIER4I
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 298.0 mm |
| Latime | 107.0 mm |
| Inaltime | 40.0 mm |
| Tip filtru | element filtrant |
| Forma | oval |
| Greutate | 0,27kg |
| Cod Inter Cars | D065DC |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tip filtru | Insertie filtru |
| pentru numar articol | CP 33 280 CP 33 300 CP 33 530 C 31 015 C 32 340 |
| Lungime [mm] | 298.0 |
| Latime [mm] | 107.0 |
| Înaltime [mm] | 40.0 |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU AER MANN CF30100/Filtru aer DONALDSON P606121
170,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU AER MANN CF30100/Filtru aer DONALDSON P606121
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
FILTRU AER MANN CF30100/Filtru aer DONALDSON P606121scriere tehnica
Filtru aer se potrivește: ARMATRAC 1000; CLAAS ARION; DEUTZ FAHR 5000, AGROTRON, AGROTRON K, AGROTRON L; JOHN DEERE 5000, 6000, 7000; LAMBORGHINI NITRO 1104D-44TA-TCD3.6L04TIER4I
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 298.0 mm |
| Latime | 107.0 mm |
| Inaltime | 40.0 mm |
| Tip filtru | element filtrant |
| Forma | oval |
| Greutate | 0,27kg |
| Cod Inter Cars | D065DC |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Detalii TecDoc | |
|---|---|
| Tip filtru | Insertie filtru |
| pentru numar articol | CP 33 280 CP 33 300 CP 33 530 C 31 015 C 32 340 |
| Lungime [mm] | 298.0 |
| Latime [mm] | 107.0 |
| Înaltime [mm] | 40.0 |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat