/
Descriere
FILTRU AER MANN CF930
Detalii produs | |
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Inaltime | 334.0 mm |
| Diametru exterior | 105.0 mm |
| Diametru exterior 2 | 85.0 mm |
| Diametru interior | 73.0 mm |
| Diametru interior 2 | 20.0 mm |
| Tip filtru | element filtrant |
| Forma | circular drept |
| Greutate | 0,58kg |
| Cod Inter Cars | D065FB |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU AER MANN CF930
170,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU AER MANN CF930
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
FILTRU AER MANN CF930
Detalii produs | |
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Inaltime | 334.0 mm |
| Diametru exterior | 105.0 mm |
| Diametru exterior 2 | 85.0 mm |
| Diametru interior | 73.0 mm |
| Diametru interior 2 | 20.0 mm |
| Tip filtru | element filtrant |
| Forma | circular drept |
| Greutate | 0,58kg |
| Cod Inter Cars | D065FB |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat