/
Descriere
FILTRU P538456 / RE51630 DONALSON AERP538456
Filtru aer

Descriere tehnica
Filtru aer (secundar) se potrivește: AG CHEM XX3 / XXX3, XX4 / XXX4; CASE IH CX; HITACHI EG, LX, ZAXIS, ZX; JCB JS; JOHN DEERE 200, 500, 600, 700, 7000, 800, 8000, 9000; SUMITOMO SH 6076H-6BG1T
Detalii produs | |
|---|---|
| Inaltime | 376.9 mm |
| Diametru exterior | 150.9 mm |
| Diametru interior | 109.6 mm |
| Tip filtru | (Sigurante) |
| Forma | rotund |
| Greutate | 0,84kg |
| Cod Inter Cars | 933989 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU P538456 / RE51630 DONALSON AER
180,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU P538456 / RE51630 DONALSON AER
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
FILTRU P538456 / RE51630 DONALSON AERP538456
Filtru aer

Descriere tehnica
Filtru aer (secundar) se potrivește: AG CHEM XX3 / XXX3, XX4 / XXX4; CASE IH CX; HITACHI EG, LX, ZAXIS, ZX; JCB JS; JOHN DEERE 200, 500, 600, 700, 7000, 800, 8000, 9000; SUMITOMO SH 6076H-6BG1T
Detalii produs | |
|---|---|
| Inaltime | 376.9 mm |
| Diametru exterior | 150.9 mm |
| Diametru interior | 109.6 mm |
| Tip filtru | (Sigurante) |
| Forma | rotund |
| Greutate | 0,84kg |
| Cod Inter Cars | 933989 |
| Eticheta produs | Eticheta printabila |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat