/
Descriere
Descriere tehnica
Filtru aer 279,4x133,6x67 se potrivește: FENDT 2 D FARMER, 102 FARMER, 102 LS FARMER, 102 LSA FARMER, 102 S FARMER, 102 SA FARMER, 103 FARMER, 103 LS FARMER, 103 LSA FARMER, 103 S FARMER
Detalii produs | |
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Inaltime | 279.4 mm |
| Diametru exterior | 133.6 mm |
| Diametru interior | 67.0 mm |
| Diametru interior 2 | 16.76 mm |
| Tip filtru | exterior , cu nervuri |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
P181052 FILTRU AER DONALDSON
100,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
P181052 FILTRU AER DONALDSON
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
Descriere tehnica
Filtru aer 279,4x133,6x67 se potrivește: FENDT 2 D FARMER, 102 FARMER, 102 LS FARMER, 102 LSA FARMER, 102 S FARMER, 102 SA FARMER, 103 FARMER, 103 LS FARMER, 103 LSA FARMER, 103 S FARMER
Detalii produs | |
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Inaltime | 279.4 mm |
| Diametru exterior | 133.6 mm |
| Diametru interior | 67.0 mm |
| Diametru interior 2 | 16.76 mm |
| Tip filtru | exterior , cu nervuri |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat