/
Descriere
Descriere tehnica
Filtru aer 384,81x384,7x237x130,81 se potrivește: AG CHEM 8103, 3104, 8104; CLAAS 616, 656, 696, 816, 826, 836; JOHN DEERE 200 LC, 360DC, 360DG, 460DG, 4055, 4255, 4455, 4555, 4560, 4755, 4955
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 384.81 mm |
| Inaltime | 384.7 mm |
| Diametru exterior | 237.0 mm |
| Diametru interior | 130.81 mm |
| Tip filtru | exterior |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
RE65880-JD FILTRU AER /P533654 DONALDSON
570,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
RE65880-JD FILTRU AER /P533654 DONALDSON
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
Descriere tehnica
Filtru aer 384,81x384,7x237x130,81 se potrivește: AG CHEM 8103, 3104, 8104; CLAAS 616, 656, 696, 816, 826, 836; JOHN DEERE 200 LC, 360DC, 360DG, 460DG, 4055, 4255, 4455, 4555, 4560, 4755, 4955
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 384.81 mm |
| Inaltime | 384.7 mm |
| Diametru exterior | 237.0 mm |
| Diametru interior | 130.81 mm |
| Tip filtru | exterior |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat