FILTRU HIDRAULIC P580287 -V2121756 AGRO HYTOS
-
400.00 lei
Adaugă
la favorite
- Plăți sigure prin card sau ramburs
- Garantie inclusa 2 ani
- Retur in 14 zile
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
-
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere produs
| Tip filtru | element filtrant |
| Inaltime | 163.0 mm/ 168.0 mm |
| Diametru exterior | 117.0 mm |
| Diametru interior | 59.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 60.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 86.0 mm |
| Material | sintetic |
| Offer | Agro/Construction |
| Greutate | 0,62kg |
| Cod Inter Cars | G138JV |
| Eticheta produs | Eticheta printabilaP580287 |

SURUBURI,PIULITE