/
Descriere
AZ55542-JD-FILTRU AER ORIGINAL
Descriere tehnica
Filtru aer 372x373x161,1x94,7 se potrivește: FENDT 307 C FARMER, 307 C TURBO FARMER, 307 CA FARMER, 307 CI FARMER 2WD, 307 CI FARMER 4WD, 307 LS FARMER, 307 LSA FARMER, 308 C FARMER
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 372.0 mm |
| Inaltime | 373.0 mm |
| Inaltime 2 | 341.8 mm |
| Diametru exterior | 161.1 mm |
| Diametru interior | 94.7 mm |
| Tip filtru | exterior |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
AZ55542-JD-FILTRU AER ORIGINAL/C 16 400 MANN
250,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
AZ55542-JD-FILTRU AER ORIGINAL
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
AZ55542-JD-FILTRU AER ORIGINAL
Descriere tehnica
Filtru aer 372x373x161,1x94,7 se potrivește: FENDT 307 C FARMER, 307 C TURBO FARMER, 307 CA FARMER, 307 CI FARMER 2WD, 307 CI FARMER 4WD, 307 LS FARMER, 307 LSA FARMER, 308 C FARMER
Detalii produs | |
|---|---|
| Lungime | 372.0 mm |
| Inaltime | 373.0 mm |
| Inaltime 2 | 341.8 mm |
| Diametru exterior | 161.1 mm |
| Diametru interior | 94.7 mm |
| Tip filtru | exterior |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Oferta | Agro/Construction |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat