/
Descriere
ULEI
Detalii produs | |
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 142.0 mm |
| Diametru exterior | 93.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | 3/4 inch |
| Numar spire per inch | 16UNF |
| Forma | circular drept |
| Greutate | 0,57kg |
| Cod Inter Cars | D06CC1 |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU ULEI MANN W940/24
80,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU ULEI MANN W940/24
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
ULEI
Detalii produs | |
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 142.0 mm |
| Diametru exterior | 93.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 71.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 62.0 mm |
| Dimensiune filet | 3/4 inch |
| Numar spire per inch | 16UNF |
| Forma | circular drept |
| Greutate | 0,57kg |
| Cod Inter Cars | D06CC1 |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat