/
Descriere
AM107423-JD
Filtru ulei
OE JOHN DEERE
Descriere tehnica
Filtru ulei (curgere, rotative) se potrivește: JOHN DEERE 585; CHERY 0.8; CHEVROLET 1.2, 0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG, 1.0 SX; DAEWOO 1.2, 0.8, 1.0; DAIHATSU 1.6 16V 4WD (A111), 1.6 16V (A101), 1.0
| Tip filtru | rotative , curgere |
| Inaltime | 65.0 mm |
| Diametru exterior | 68.0 mm |
| Diametru interior | 54.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 65.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 56.0 mm |
| Dimensiune filet | 3/4 inch |
| Numar spire per inch | 16 |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Presiunea de închidere | 6,9 bar |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
FILTRU ULEI AM107423 JD/ W68/3 MANN
70,00 Lei
Disponibilitate:
În Stoc
Cod produs:
FILTRU ULEI AM107423 JD/ W68/3 MANN
Categorii:
Cantitate
LIVRARE RAPIDA
Prin curier, oriunde in tara!
PLATA CU CARDUL
Rapid si in siguranta!
SUPORT CLIENTI
Luni-Sambata, intre orele 8:00 - 17:00
PAREREA TA CONTEAZA
Lasa o recenzie la produsul preferat!
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere
AM107423-JD
Filtru ulei
OE JOHN DEERE
Descriere tehnica
Filtru ulei (curgere, rotative) se potrivește: JOHN DEERE 585; CHERY 0.8; CHEVROLET 1.2, 0.8, 0.8 LPG, 1.0, 1.0 LPG, 1.0 SX; DAEWOO 1.2, 0.8, 1.0; DAIHATSU 1.6 16V 4WD (A111), 1.6 16V (A101), 1.0
| Tip filtru | rotative , curgere |
| Inaltime | 65.0 mm |
| Diametru exterior | 68.0 mm |
| Diametru interior | 54.0 mm |
| Diametru interior 2 | 62.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 65.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 56.0 mm |
| Dimensiune filet | 3/4 inch |
| Numar spire per inch | 16 |
| Material | Celuloza |
| Forma | rotund |
| Presiunea de închidere | 6,9 bar |
Ce spun clientii nostri despre
0.0
0 recenzii
0
0
0
0
0
Alte produse de interes
Clientii nostri au mai cumparat