FILTRU ULEI M806418 -JD /W67/1 MANN
-
55.00 lei
Adaugă
la favorite
- Plăți sigure prin card sau ramburs
- Garantie inclusa 2 ani
- Retur in 14 zile
Contacteaza-ne telefonic pentru pret sau detalii
-
Constantinescu Viorel
0755855249 / 0724243030 / 0247466397 ( fix )
Vei putea directiona apelul catre reprezentantul zonei geografice din care faci parte.
Descriere produs
M806418-JD
Filtru ulei
OE JOHN DEERE
Descriere tehnica
Filtru ulei (insurubat) se potrivește: AEBI TC07; BOBCAT 453F, 463F, E08, E10, E14, E16, 320, 322; BOMAG BW80AD-2, BW80ADH-2; KOBELCO SK007, SK015; KOMATSU PC03-2, PC05-7, PC08UU-1-A, PC10-7, PC10-R
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 65.0 mm |
| Diametru exterior | 68.0 mm |
| Diametru interior | 56.0 mm |
| Diametru interior 2 | 65.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 65.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 56.0 mm |
| Dimensiune filet | M20 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| marime filtratie | 21.0 µm |

SURUBURI,PIULITE